Business Developer ProtoCreativeLabs
Podkarpackie Centrum Innowacji, Sp. z o.o
Rzeszów, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Opis stanowiska

  • Planowanie projektu ProtoCreativeLabs Lotnictwo i Astronautyka;
  • Planowanie zasobów potrzebnych do realizacji projektu;
  • Zbudowanie zespołu projektowego oraz odpowiedzialność za organizację jego pracy;
  • Nadzorowanie i wdrażanie projektu wraz z całym cyklem jego życia;
  • Nadzorowanie nad realizacją harmonogramu i budżetu projektu, w tym nad osiąganiem kamieni milowych projektu;
  • Zbudowanie i zapewnienie stałej współpracy m. in. z kluczowymi podmiotami krajowymi i zagranicznymi, partnerami, uczelniami, przedsiębiorstwami oraz wykonawcami, w tym z sektora lotniczego i kosmicznego;
  • Raportowanie o stopniu osiągania wskaźników realizacji projektu oraz przygotowywanie materiałów analitycznych na potrzeby wewnętrzne Spółki;
  • Identyfikowanie, ocenianie i zarządzanie ryzykiem projektu oraz zarządzanie zmianami w projekcie;
  • Udział we współtworzeniu potencjału polskiego sektora kosmicznego;
  • Inne zadania zlecane przez przełożonego dotyczące projektu ProtoCreativeLabs Lotnictwo i Astronautyka.
  • Wymagania stanowiska

  • Praktyczna wiedza i umiejętności oraz co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy związanej z projektami badawczo-rozwojowymi, w tym z zakresu technologii kosmicznych;
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w budowaniu relacji z sektorem publicznym;
  • Bardzo dobra znajomość branży lotniczej i kosmicznej oraz znajomość ich mechanizmów funkcjonowania;
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań niestandardowych w procesie zarządzania projektem;
  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów;
  • Odpowiedzialność i inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • Wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie na jakość.
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę (zadaniowy czas pracy);
  • Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).
  • Zakres wynagrodzenia : 5 000 7 000 zł netto, adekwatnie do posiadanego doświadczenia.