INŻYNIER ELEKTRYK
CEE Experts by L.M. International Group
Świebodzin, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Opis stanowiska :

Nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót elektrycznych na budowie,

Wspieranie Kierownika Budowy i przygotowywanie procesów technologicznych,

Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi,

Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac,

Analiza dokumentacji technicznej i projektowej,

Wymagania :

Wykształcenie wyższe kierunkowe,

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Umiejętność w zakresie oceny pracy instalacji elektrycznej oraz czytania rysunku technicznego,

Preferowane posiadanie uprawnień budowlanych oraz SEP,

Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Znajomość programu MS Project,

Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole,

Nasz klient oferuje :

Umowę o pracę,

Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie NNW),

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży budowlanej,

Pracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowym zespole,