Specjalista w gastronomii (POS)
Vision Time Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
10 d. temu
source : Lento.pl

VISION TIME Sp. z o.o. jest wiadącą firmą technologiczną z siedzibą we Wrocławiu, oferującą nowoczesne oprogramowanie hotelowe i gastronomiczne oraz systemy wspomagające obsługę gościa.

Zakres obowiązków : obsługa platformy suportowej / serwisowej, wsparcie klientów w zakresie obsługi oprogramowania gastronomicznego, budowa relacji z klientami firmy.

Wymagania : doświadczenie w branży usług gastronomicznych, hotelowych, znajomość systemu gastronomicznego, znajomość gospodarki magazynowej, umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, rzetelność dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu gotowość do pracy w systemie zadaniowym Oferujemy : stałe zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę, w stabilnej firmie z dużym doświadczeniem na rynku hotelarsko gastronomicznym, możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności w branży hospitality, Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vision Time Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji nie dłużnej jednak, niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku