Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Promedica24
opolskie, Opole
5 d. temu
source : Goldenline

Zakres obowiązków :

mailowa i telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego organizacja i koordynacja wyjazdu oraz pobytu personelu opiekuńczego za granicą budowanie długotrwałych relacji z klientem oraz personelem opiekuńczym bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi

Wymagania :

biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie wymagane komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy umiejętność pracy pod presją czasu praktyczna znajomość pakietu MS Office mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy :

pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania świetną atmosferę wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej możliwość zdobywania nowych kompetencji miękkich poprzez udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez firmę wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy jasny i przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa + premia) stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24 .

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce.

Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić Twoja obecność w Centrali lub jednym z naszych oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku