PRACOWNIK PRODUKCJI (Tarnów)
Praca
Tarnów, Małopolskie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

Firma z branży spożywczej zatrudni PRACOWNIKÓW PRODUKCJI Miejsce pracy : Zakład Produkcyjny Fritar Zadaniem pracownika będzie przygotowanie stanowiska pracy na początku zmiany, obsługa urządzeń oraz wykonywanie czynności produkcyjnych. OFERUJEMY :

  • premię miesięczną uzależnioną od wyników pracy,
  • wdrożenie w obowiązki na stanowisku pracy,
  • bezpłatne posiłki regeneracyjne oraz odzież roboczą,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów : platformy zakupowej MyBenefit, programu MultiSport, ubezpieczenia grupowego na życie oraz prywatnej opieki medycznej,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową. POSZUKUJEMY OSOBY :
  • dyspozycyjnej do podjęcia pracy zmianowej,
  • posiadającej książeczkę do celów sanitarno epidemiologicznych (lub gotowej do jej wykonania),
  • pracowitej i sumiennej. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wykształcenie kierunkowe : kucharz / piekarz.
  • Spółka zatrudniająca : Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o., ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych