Pracownik produkcji
InterKadra
Jelcz Laskowice, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko : Pracownik produkcji Nr ref.

PP / 0619 / JL Opis stanowiska pracy :

  • praca na linii produkcyjnej, przy montażu komponentów i wyrobów gotowych
  • kontrola jakościowa produkowanych wyrobów
  • pakowanie wyrobów gotowych
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Oczekiwania :
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zdolności manualne
  • nie wymagamy doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy. Oferujemy :
  • darmowy dojazd z Brzegu, Oławy, Namysłowa przez Minkowskie, Biskupice Oławskie, Kopalinę; Bierutowa przez Niwki, Mikowice, Wójcice, Janików, Twardogóry przez Grabowo i Zbytową, Oleśnicy przez Ligotę;
  • Grodkowa, Prus, Strzelina i Wiązowa przez Chociwel, Ośno, Pełczyce, Nysy przez Pakosławice, Skoroszyce, Stary Grodków,

  • praca dla osób w każdym wieku
  • nowe, wyższe stawki
  • system pracy II lub III zmianowy
  • umowę o pracę tymczasową zawartą z InterKadra. Prześlij swoje CV na wskazany adres email, skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nas w Centrum Rekrutacyjnym.
  • InterKadra Sp. z o.o. ul. Bożka 9b / 6, 55-220 Jelcz-Laskowice

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych