Menadżer Oddziału - Dyrektor Szkoły Pruszków
Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o.
Pruszków, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK - Oddział w Pruszkowie, poszukuje osoby na stanowisko : Dyrektor Oddziału / Menadżer Oddziału Opis stanowiska : · Zarządzanie procesem sprzedaży usług w oddziale · Organizacja i nadzór nad działalnością dydaktyczną Szkoły i jakością oferowanych usług · Inicjacja i wspieranie działań marketingowych · Zapewnienie zgodnej ze standardami firmy jakości obsługi · Odpowiedzialność za obieg i poprawność prowadzenia dokumentacji firmowej · Reprezentowanie firmy przed instytucjami państwowymi Wymagania : · doświadczenie w kierowaniu zespołem · nastawienie na realizację wyników sprzedażowych · komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej · systematyczność i solidność Oferujemy : · umowę o pracę, · wynagrodzenie podstawowe + system premiowy · ciekawą i rozwijającą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji · niezbędna narzędzia pracy Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku