Pracownik biurowy
BLS Sp. z o. o.
Krzyżanów, Łódzkie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma BLS Sp. z o.o.zatrudni pracownika obsługi magazynu i transportu, miejsce wykonywania pracy - Konary gmina Krzyżanów.

Zakres obowiązków : koordynacja magazynu, planowanie załadunków i rozładunków, wystawianie zleceń, obsługa programu wagowego, obsługa programu SAP Business One monitorowanie terminowości dostaw, utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami, Wymagania : min.

roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, sprawna obsługa pakietu MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, odporność na stres w sytuacjach kryzysowych, sumienność oraz motywacja do wykonywanej pracy, OFERUJEMY : umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy, możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, pracę w miłej atmosferze, pracę w młodym i dynamicznym zespole,

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku