Pracownik ds. obsługi Allegro
Tosia.pl s.c.
Warszawa
5 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Od wileu lat uchodzimy za eksparta w sprzedaży wózków, fotelików samochodowych oraz innych artykułów dla dzieci i niemowląt.

Bogate doświdczenie pozwala nam weselekcjonować towary z szerokiej oferty rynkowej, dlatego znajdziesz u nas tylko najlepsze i najbardziej cenione marki.

Uczymy się od najlepszych, bo chcemy być najlepsi. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik ds. obsługi Allegro Warszawa (Białołęka)

Opis stanowiska

TOSIA.pl , dynamicznie rozwijający się sklep internetowy z artykułami dla dzieci poszukuje kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy : Warszawa Trasa Toruńska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • wystawianie nowych aukcji oraz moderację już istniejących;
  • monitorowanie działań konkurencji i wyciąganie wniosków.
  • Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość platformy Allegro poparta doświadczeniem;
  • znajomość zasad funkcjonowania portalu oraz optymalizację kosztów;
  • znajomość HTML / CSS i Adobe Photoshop;
  • znajomość obróbki zdjęć.
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji za rynku;
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • dobrą atmosferę pracy.
  • Zgłoś tę pracę