Senior Services Architect - Managed Services
NTT Ltd.
Warsaw, Poland
2 d. temu

In a constantly changing world, we work together with our people, clients and communities to enable them to fulfill their potential to do great things.

We believe that by bringing everyone together, we can solve problems using innovative technology that can create a world that is sustainable and secure.

At NTT, we encourage you to remain continuously curious, as that is what keeps you fast, flexible and relevant. No two days will be the same but that is what will help you grow and realize your full potential.

The power is in your hands to do great things. It’s time to lead the change, be the authentic you, to solve difficult challenges, to set the pace of change and to unleash your potential.

Want to be a part of our team?NTT Ltd. jest wiodącym światowym dostawcą usług technologicznych. Jesteśmy globalnym partnerem organizacji, które chcą odnosić sukcesy, dzięki inteligentnym rozwiązaniom technologicznym.

Dla nas inteligencja w tym kontekście oznacza rozwiązania oparte na danych, połączone, cyfrowe i bezpieczne. Jako globalny dostawca mamy niesamowity potencjał i gigantyczną skalę działania.

Po połączeniu zasobów 28 marek, w tym NTT Communications, Dimension Data i NTT Security w jeden biznes, zatrudniamy ponad 40 000 osób w zróżnicowanym i dynamicznym miejscu pracy obejmującym 57 krajów, wspierając klientów w ponad 200 krajach i regionach.

Wspólnie z naszymi klientami kreujemy inteligentne miasta, fabryki, przemysł, służbę zdrowia, sport. Wywieramy pozytywny wpływ na życie konsumentów i społeczności na całym świecie.

Razem tworzymy cyfrową przyszłość. Odwiedź nas na : www.hello.global.ntt, aby poznać wybrane projekty : Tour de France, Connected Conservation , Las Vegas, obserwatorium Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za ofertę usług zarządzalnych (MS) na rynek Polski oraz obszar utrzymania i zarządzania kontraktami.

Working at NTT Zakres obowiązków : Aktywne wspieranie handlowców w sprzedaży usług z portfolio usług Manage&Support NTT Analiza potrzeb klientów w zakresie usług MS Budowanie usług dopasowanych do celów biznesowych i technologii wykorzystywanych przez klientów Prowadzenie analizy kosztowej w zakresie oferty usług z zakresu MS Prowadzenie prezentacji z zakresu oferty MS NTT Udział w projektowaniu rozwiązań dla klientów, które będą konkurencyjne na rynku przy jednoczesnym zarządzaniu ryzykiem związanym z realizacją usług Współpraca z opiekunami klientów w celu identyfikacji możliwości sprzedażowych usług i przyczynienia się do realizacji strategii sprzedażowej Utrzymanie i zarządzanie kontraktami What will make you a good fit for the role?

Nasze oczekiwania : Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne Mile widziane doświadczenia zarówno po stronie integratora rozwiązań, jak i firmy technologicznej Wiedza technologiczna pozwalająca na zarządzanie oferowanymi rozwiązaniami (w tym dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta itp Efektywna komunikacja Znajomość zagadnień ITIL (mile widziany certyfikat) Doświadczenie w sprzedaży usług Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu transmisji danych, data center, systemów komunikacyjnych, cybersecurity, systemów typy CX Analityczne podejście do zagadnień Umiejętność przygotowywania ofert, kalkulacji Umiejętność prowadzenia prezentacji dla klienta Znajomość zagadnień z obszaru Life Cycle Management Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2 Z naszej strony oferujemy : Umowę o pracę Niezbędne narzędzia pracy Miejsce pracy w ścisłym centrum miasta przy metrze Rondo ONZ Wynagrodzenie zasadnicze oraz wynagrodzenie prowizyjne Prywatną opiekę medyczną Dofinansowanie aktywności sportowych bądź kulturalnych z ZFŚS Grupowe ubezpieczenie na życie Prawdziwie owocowe poniedziałki i środy Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach Platformę do szkoleń on line Dofinansowanie do nauki języka angielskiego Krótsze piątki (pracujemy do 14 30

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku