Pracownik Produkcyjny
SOD-JANISZEWSKI
Rawicz, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Pracownik produkcji U W A G A ! ! ! Aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Branża : PRODUKCYJNA Wymiar pracy : ETAT Forma zatrudnienia : UMOWA O PRACĘ Lokalizacja : woj.

wielkopolskie, okolice Rawicza, Krotoszyna, Grąbkowa Praca zdalna : NIE Miejsce pracy dostosowane dla osób poruszających się na wózku : NIE Agencja Zatrudnienia SOD-Janiszewski w ramach projektu TASMAN by SOD skierowanego do osób z niepełnosprawnościami, poszukuje pracownika na stanowisko : Pracownik produkcji WYMAGANIA - praca z towarem świeżym w warunkach chłodniczych dokładność CO OFERUJEMY - Wynagrodzenie : podstawa 2600 + premia łącznie od 4500 do 5500 zł brutto.

 • Umowę o pracę - Pracę w sympatycznym zespole - Możliwość szkoleń i rozwoju - pozapłacowe benefity : pakiet sportowy, pakiet świadczeń socjalnych - narzędzia pracy MILE WIDZIANE - Umiejętność pracy w zespole - Punktualność - Umiejętność organizacji pracy Wyślij swoje zgłoszenie bezpośrednio na adres Masz dodatkowe pytania?
 • Zadzwoń : 661 661 275 PAMIĘTAJ O DODANIU KLAUZULI W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD Paweł Janiszewski, ul.

  Rudnickiego 8a / 3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), TAK / NIE oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD Paweł Janiszewski, ul.

  Rudnickiego 8a / 3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). TAK / NIE

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku