Elektryk/Elektromonter szaf sterowniczych
ProPoint Sp. z o.o. Sp.k.
Gliwice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko : Elektromonter szaf sterowniczych Miejsce pracy : Gliwice Jeżeli w swoich codziennych obowiązkach chcesz .

 • samodzielnie dokonywać prefabrykacji szaf sterowniczych oraz montażu i okablowania instalacji elektrycznych, - wykonywać prace serwisowe dla instalacji elektrycznej maszyn i urządzeń, -
 • weryfikować dokumentację techniczną. a jednocześnie posiadasz - wykształcenie kierunkowe, - doświadczenie w pracy na stanowisku prefabrykacji szaf i pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznych, -

  umiejętność czytania schematów elektrycznych, - komunikatywną znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziane, -

  doskonałą organizację pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu, - samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silną motywację oraz dokładność, -

  prawo jazdy kategorii B. ... naszym przyszłym Pracownikom proponujemy : - specjalistyczne szkolenia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia, -

  ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów, - dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle, - korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego / zdobywanego doświadczenia, -

  dodatkowe benefity pozapłacowe, - miłą atmosferę pracy w młodym, kooperacyjnie nastawionym zespole, ciągły rozwój zawodowy.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV. Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Propoint Sp.

  z o.o. Sp.k. w celach prowadzonej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Ponadto prosimy o dołączenie niniejszego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści : Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że : 1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Propoint Sp.

  z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Bojkowskiej 37R, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000435424, NIP : 631258212, 2) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego jednak nie dłużej niż przez 3 miesiące od przesłania aplikacji.

  W przypadku wyrażenia przez kandydatów zgody, dane osobowe kandydatów na pracowników będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego w kolejnych naborach, jednak nie dłużej niż przez okres 2 lat od przesłania aplikacji.

  3) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 • 4) w przypadku cofnięcia zgody, dane osobowe kandydata, zostaną niezwłocznie usunięte. 5) zebrane w procesie rekrutacyjnym dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim;
 • 6) dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej; 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia.

  Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Propoint Sp.

  z o.o. Sp.k. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.

  8) w trakcie przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez Propoint Sp. z o.o. nie dochodzi do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania, o których mowa w art.

  22 ust. 1 i 4 RODO. 9) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

  10) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w Propoint Sp. z o.o. Sp.k.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku