Centrum Psychoterapii poszukuje Recepcjonistki/Recepcjonisty
Twój Czas Centrum Psychoterapii
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Oferta skierowana głównie do studentów studiów zaocznych. Do podstawowych obowiązków na tym stanowisku należy : obsługa klientów (osobista, telefoniczna oraz mailowa), przyjmowanie należności za wizyty, koordynowanie planu wizyt i inne kwestie administracyjne, w tym pomoc oferowana terapeutom i lekarzom pracującym w tym miejscu.

Praca w wymiarze 15-20 godzin tygodniowo. Umowa-zlecenie. Miejsce : Marszałkowska / Hoża. Zapewniamy odpłatne przeszkolenie na początek, a później wsparcie przez cały czas pracy.

Oferujemy współpracę (w miłej atmosferze) z profesjonalnym i przyjaznym zespołem psychoterapeutów i psychiatrów. Pracujemy na danych wrażliwych, dlatego bardzo zależy nam na osobach znających sens następujących pojęć : porządek, standaryzacja, czystość bazy danych, anonimowość, dyskrecja, odporność na stres, umiejętność adekwatnego zachowywania się w sytuacjach niestandardowych.

Poszukujemy osoby o wysokiej kulturze osobistej i dobrej organizacji pracy, a przy tym szybko uczącej się. Pracujemy na pakiecie Microsoft Office (Word, Excel) i na systemie Versum.

Fajnie by było, gdybyśmy nie musieli Ci tłumaczyć, jak zrobić na komputerze screena lub jak wylogować się ze Skype’a. Pozostałych rzeczy nauczymy! Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, choć nie jest wymagane.

Zainteresowana / -y? Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na poniższy adres mailowy : Uprzejmie prosimy o podanie w liście motywacyjnym swojej dyspozycyjności.

Poza tym chętnie dowiemy się, dlaczego jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku