Malarz
Workhouse4you Sp. z o.o.
Włocławek
5 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wg niemieckich przepisów na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie w wysokości 13 euro netto / h,
  • system premiowy (dodatek świąteczny oraz urlopowy),
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika podczas trwania całego okresu zatrudnienia,
  • brak "Zeitkonta" nadgodziny wypłacane są zgodnie z okresem rozliczeniowym.
  • Zadania :

  • szpachlowanie, malowanie oraz tynkowanie,
  • dodatkowo :
  • murowanie oraz tapetowanie ścian,
  • budowanie ścianek z karton-gipsu.
  • Wymagania :

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację w miejscu pracy,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku na terenie Niemiec,
  • posiadanie samochodu celem dojazdu do miejsca pracy,
  • gotowość do podjęcia współpracy na terenie całych Niemiec,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Zgłoś tę pracę