TOKARZ CNC ( programowanie ) *450 EUR netto/tydz.
WORK4YOU.GLOBAL
Rybnik, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta w okolicach Zwolle poszukujemy TOKARZA CNC ( OPERATORA i PROGRAMISTĘ ) z komunikatywną / dobrą znajomością j.

angielskiego oraz prawem jazdy kat. B START PRACY- 3.02.2020 Oferujemy Wynagrodzenie 450.00 € netto / tydz. ( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia ) Zwrot kosztów dojazdu do pracy lub samochód służbowy Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione i opłacone przez pracodawcę Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę ( pokoje 2 osobowe w domach wolnostojących z dostępem do internetu ) Umowę na warunkach holenderskich Zakres obowiązków Obsługa tokarki CNC (samodzielne ustawianie I programowanie maszyny) Odbieranie gotowych elementów z maszyny Wymiana narzędzi w maszynie Kontrola obróbki produktu Praca w systemie 3-zmianowym (zmiany płatne dodatkowo).

Wymagania Doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC - TOKAREK - warunek konieczny Prawo jazdy kat B - warunek konieczny Dobra znajomość j.

angielskiego - warunek konieczny Zaświadczenie o zameldowaniu wydawane bezpłatnie w Urzędzie Miasta Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in. : produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.

Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu : Tel : +48 32 440 14 74 (poniedziałek piątek, 8.00 16.

00) Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.

08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku