Zatrudnimy osoby do sprzątania apartamentów w Krynicy-Zdroju
Sun&Snow Sp. z o.o.
Krynica-Zdrój, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Sun & Snow - firma będąca liderem w branży wynajmu apartamentów w Polsce poszukuje do pracy osoby do sprzątania apartamentów w Krynicy-

Zdroju. Ilość godzin, czas pracy uzależniony jest od liczby apartamentów do sprzątania i Twojego czasu. Forma zatrudnienia do ustalenia.

Oferujemy : - konkurencyjne wynagrodzenie, - szkolenia stanowiskowe, - świetną atmosferę, - wsparcie zespołu i przełożonego, -

elastyczny czas pracy, - wynagrodzenie wypłacane na czas, - możliwość rozwoju zawodowego dla najlepszych, Oczekujemy : -

zaangażowania, - utożsamiania się z firmą, - poczucia estetyki, - staranności w wykonywaniu obowiązków, - dyspozycyjność, posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem, Zapraszamy do Naszego zespołu! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO))."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku