Monter- pracownik wykończeniowy - Okolice Gap, Francja
EcoJob Spółka z.o.o.
Wroclaw, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

Zakres obowiązków : wykończenie stawianych ścian wewnątrz budynku łączenie - spoinowanie ścian. prace w budynkach użyteczności publicznej, duże powierzchnie.

Oferujemy : wynagrodzenie godzinowe podstawowe : 11 € brutto + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową dodatek żywieniowy : 8,40 € netto za każdy przepracowany dzień, możliwość nadgodzin : - od 36 godziny w tygodniu : + 25 % - od 44 godziny w tygodniu : + 50 % zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami, wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca, opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całego kontraktu, bezpłatne zakwaterowanie,Oferujemy : ZAPEWNIAMY : zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem.

możliwość długoterminowej współpracy, wsparcie na każdym etapie współpracy, opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu Wymagamy : doświadczenie w pracy, mile widziane prawo jazdy kat B, mile widziana znajomość języka francuskiego.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych