praca odszkodowania
polski instytut odszkodowań
Śrem, Wielkopolskie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU! POMAGAJ I ZARABIAJ Polski Instytut Odszkodowań jest jedną z najszybciej rozwijających się Kancelarii o profilu prawnym i w z związku dynamicznym rozwojem poszukuję kilku osób na stanowisko : Agent Przedstawiciel ds.

Odszkodowań. Naszą specjalizacją jest pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania w zakresie szkód zdrowotnych, komunikacyjnych, medycznych, rolniczych oraz wynikających z innych zaniedbań obowiązków.

Pomagamy także osobom posiadającym kredyty we Frankach Szwajcarskich .a także osobom posiadającym polisolokaty Opis stanowiska : Praca skierowana dla osób kreatywnych, zmotywowanych oraz chcących się rozwijać zawodowo i finansowo.

Agent Przedstawiciel ds. Odszkodowań, dociera do osób poszkodowanych w wypadkach, informuje o przysługujących uprawnieniach, przedstawia ofertę Kancelarii, podpisuje umowę o dochodzenie roszczeń oraz utrzymuje relacje z Klientami.

Zadaniem Agenta jest również przesłanie dokumentów do Firmy, która odpowiedzialna jest za prowadzenie sprawy odszkodowań.

 • Jeśli : - odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i inicjatywy; - posiadasz umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z innymi ludźmi;
 • chcesz pomagać poszkodowanym - wysokie zarobki są dla Ciebie motywacją do pracy i rozwoju. Oferujemy : - współpracę na podstawie umowy agencyjnej(dla osób prowadzących działalność gospodarczą) lub współpracę opartą na umowie zlecenie.
 • bardzo dobre warunki finansowe, oparte na zasadach ścieżki kariery firmy. - zdobycie profesjonalnej i branżowej wiedzy poprzez bezpłatne, cykliczne szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów.
 • możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy. - dodatkowe bonusy dla najlepszych - pomoc merytoryczną i organizacyjną oraz bezpłatne materiały pomocowe.
 • Zapewniamy też wspaniałą atmosferę Jeśli jesteś zainteresowana / y zadzwoń do mnie i umów na spotkanie wszystko Ci opowiem.
 • Brak doświadczenie to nie problem - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY Tel.510378012

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku