Przedstawiciel Handlowy
OTTO Work Force Polska
Gryfice, Zachodniopomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

OTTO Work Force Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko : Przedstawiciel Handlowy Nr ref. : SK / PH / KK / 04 / 2018 Miejsce pracy : Kamień Pomorski / Świnoujście / Gryfice / Trzebiatów Wymagania : Mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG lub w gastronomii kanał HoReCa Umiejętności negocjacyjne Nastawienie na cel Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż Dobra organizacja pracy i systematyczność Czynne prawo jazdy kat.

B Znajomość rynku lokalnego Obowiązki : Aktywna sprzedaż produktów w kanale HoReCa Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klientów oraz posiadane narzędzia Realizacja założonego planu sprzedaży Przyjmowanie zamówień podczas wizyt handlowych Monitorowanie zapasów i poziomu należności u klientów Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji Pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży w podległym obszarze Oferujemy : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w firmie o stabilnej pozycji rynkowej Szkolenie Pracę od zaraz do 31 / 08 / 2018 Niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon Wynagrodzenie stałe + premie Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule maila : nr ref.

SK / PH / ZACH / 04 / 2018 bądź kontakt telefoniczny na numer : 58 661 31 38 . Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590).

Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację.

Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku