Full Stack JavaScript - TypeScript Developer
simplicitykariera
Warszawa, Polska
‎14 godz. temu

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne wierząc, że dzięki najnowszej technologii nasi Klienci mogą się rozwijać, podnosić produktywność i jakość swoich usług.

W 2020 roku dołączyliśmy do japońskiej korporacji Ricoh, zatrudniającej ponad 100 tys pracowników w 200 lokalizacjach na świecie co pozwala nam realizować nasze projekty globalnie i rozwijać swoje kompetencje w obrębie grupy.

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w branży i czołowymi dostawcami IT ( Dell Technologies, Fortinet, Fujitsu, Huawei, IBM, NetApp, Vmware i wielu innych).

Naszą siłą są ludzie, którzy codziennie tworzą niepowtarzalne miejsce do pracy w którym profesjonalizm jest tak samo ważny jak śmiech, wzajemne wsparcie i przyjaźń.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Full Stack JavaScript - TypeScript Developer

Technologie których używamy (wymagane)

TypeScript, JavaScript, Node.js, React Native, Vue, Angular, Express,Nest.js, Git, REST, GraphQI, Kubernetes, NativeScript, UI, CSS, Flexbox, WebSocket,Redux, RxJS

Oferujemy

Atrakcyjny system premiowania

Dostęp do ciekawych projektów oraz najnowocześniejszych technologii

Możliwość awansu oraz pracy, w firmie która jest częścią międzynarodowej organizacji Ricoh

Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do zakupu okularów korygujących
  • konkurs na pracownika miesiąca
  • Obowiązki

  • Projektowanie i budowa kompleksowych aplikacji internetowych / elementów systemu
  • Implementacja rozwiązań warstw frontend i backend zgodnie z obecnymi standardami

    Implementacja testów jednostkowych i integracyjnych

    Optymalizacja kodu oraz architektury aplikacji

    Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji

    Wymagania

    Min 2 lata doświadczenia

    Umiejętność programowania w języku TypeScript

    Bardzo dobra znajomość języka JavaScript

    Dobra znajomość platformy Node.js

    Dobra znajomość przynajmniej jednego z frameworków frontendowych takich jak React, Vue lub Angular

    Znajomość frameworka Express / Nest.js

    Umiejętność pracy z relacyjnymi oraz nierelacyjnymi bazami danych

    Znajomość systemu kontroli wersji Git

    Umiejętność tworzenia testów automatycznych

    Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych

    Doświadczenie w tworzeniu interfejsów serwisów webowych (REST / GraphQL)

    Mile widziane

    Umiejętność pracy z platformą Docker / Kubernetes

    Znajomość React Native / NativeScript

    Umiejętność pracy z frameworkami UI (np. Semantic UI, Material UI, Vuetify, React Toolbox)

    Dobra znajomość CSS (Flexbox)

    Znajomość protokołu WebSocket

    Znajomość bibliotek Redux / RxJS