Senior Front-End Engineer (kontrakt B2B)
Cobiro
Warsaw, Poland
1 d. temu

Nasza firma

Miliardy ludzi korzystają z internetu każdego dnia. Wiele z nich poszukuje konkretnych produktów lub usług.

Jeśli Twojej firmy nie można znaleźć w internecie, w znaczący sposób ograniczasz swoje możliwości sprzedaży!

Ci, którzy pragną zaistnieć na rynku online szybko zauważają, że istniejące rozwiązania zapewniające stałą pozycję na rynku są bardzo kosztowne nie wspominając, że są one również ciężkie do zrealizowania.

Najczęściej wymaga wiedzy ekspertów, lub specjalnej agencji, która zbudowałaby stronę internetową oraz nią zarządzała. Mniejsze firmy najczęściej nie posiadają tego rodzaju rozwiązań, lub po prostu ich na to nie stać.

Chcielibyśmy to zmienić.

Jak wygląda rozwiązanie tego problemu? Zwróćmy władzę nad biznesem bezpośrednio właścicielom firm poprzez dostarczanie bardzo prostych w użyciu usług, takich jak Website Builder darmowe narzędzie do tworzenia stron internetowych.

W ten sposób zapewnimy wysoko zintegrowaną usługę pozwalającą na dobry początek w sferze cyfrowego marketingu - prosto, bez niepotrzebnych kłopotów, oraz w przystępnej cenie.

Cobiro jest zarządzane przez utalentowany team developerów, specjalistów od marketingu cyfrowego i ekspertów od UX z ponad 20 krajów na świecie.

Codziennie pomagamy ponad 100 000 firm na świecie w osiągnięciu sukcesu w internecie.

Wyzwanie

Dołączysz do firmy o modelu Spotify - na myśl przychodzą : autonomiczne zespoły, ciągła nauka i rozwój i postępowanie według filozofii Agile.

Będziesz pracował wśród uzdolnionych developerów zajmujących się pracą nad nowymi funkcjonalnościami, którego głównym zadaniem jest zbudowanie intuicyjnego oraz przyjemnego użytkownikowi Website Buildera, jednak to nie koniec inne, równie interesujące projekty już czekają na realizację!

W Cobiro skupiamy się na wprowadzaniu następnej generacji marketingu cyfrowego w życie. Przywiązujemy uwagę do jakości naszej pracy, dlatego oczekujemy tego również od naszych przyszłych pracowników.

Będziesz miał okazję do zdobycia doświadczenia w zakresie najlepszych praktyk z zakresu programowania, takich jak TDD, programowania reaktywnego oraz pair programmingu.

Będziesz odpowiedzialny za pisanie czystego, łatwego w utrzymaniu oraz skalowalnego kodu w celu stworzenia ekscytującego i intuicyjnego Frontendu.

Twoja praca jest oparta o dwutygodniowe sprinty, których celem jest dostarczenie nowych funkcjonalności. W trakcie ich trwania będziesz aktywną częścią życia aplikacji na wszystkich jej szczeblach tak, by zapewnić dostarczenie najwyższej jakości produktu naszym klientom.

Technologia

Frontend : TypeScript i Angular 10, Bootstrap / Angular Material, NGXS, Cypress

Backend : PHP, Symfony, Laravel, Doctrine, Pact

Inne : Git, AWS and GCP, Kubernetes, CircleCI, Docker, Docker Compose

Twój wkład : Znakomita znajomość TypeScript / JavaScript, wiedza i doświadczenie w pracy z Angularem 2+, React lub Vue

Dodatkowe punkty za :

 • Wiedzę na temat Cypressa i Store'a (CQRS) przy tworzeniu testowalnych i re-używalnych aplikacji bazowanych na Angularze na wysokim poziomie (Enterprise-level)
 • Znajomość procesu automatyzacji testów
 • Umiejętności z zakresu DevOps
 • Chęć pracy z Domain Driven Design
 • jak również chęć podążania za i stosowania się do wymogów różnego rodzaju wzorców projektowych.

  Benefity

 • Najwyższej klasy zespół, w którego skład wchodzą utalentowani i przykładający uwagę do jakości developerzy dla których programowanie to pasja
 • Wybór sprzętu, na którym będziesz pracować MacBook Pro lub Lenovo ThinkPad (Linux) i tyle monitorów ile uda Ci się zmieścić na biurku.
 • Przywiązujemy wagę do nauki przez całe życie, dlatego też zawsze jesteśmy chętni do pomocy tak, by wydobyć z Ciebie to, co najlepsze (oferujemy dostęp do kursów online oraz 20% czasu pracy poświęconego na naukę)
 • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
 • Aktywna rola w kształtowaniu nowego produktu zamiast przerzucania tasków związanych z legacy-kodem
 • Ekscytująca atmosfera scale-upu oraz praca w nowoczesnym biurze, Niestety nie oferujemy owocowych śród. I nie cały zespół jest młody i dynamiczny. Starość nie radość.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku