Inżynier Projektu - Region Zachód
Schneider Electric
Wroclaw, DS, PL
2 d. temu

Job Description

Inżynier Projektu - Region Zachód-0077NH

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy osoby na stanowisko Inżynier Projektu obsługującej rejon Polski Zachodniej .

Twój zakres obowiązków :

  • Codzienne zarządzanie technicznymi aspektami realizacji projektów
  • Analiza ryzyka związanego z projektami i bieżące podejmowanie, w porozumieniu z kierownikami projektów, działań mających na celu jego minimalizacji
  • Wspieranie kierowników projektów w zarządzaniu łańcuchem dostaw związanym z realizowanymi projektami oraz przeprowadzaniu korzystnych zmian projektów w trakcie ich realizacji
  • Współpraca z działem serwisu w celu identyfikacji bazy zainstalowanej oraz oferowania usług w całym cyklu życia projektów
  • Wspieranie realizacji serwisu krajowego jak i międzynarodowego
  • Koordynacja realizacji technicznej zamówionych urządzeń, udział w naradach z przedstawicielami fabryk, udział w testach FAT, spotkania robocze u Klienta, spotkania w ramach zespołu projektowego
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Qualifications

    Doświadczenie i umiejętności, których szukamy :

  • Wykształcenie wyższe techniczne w branży elektrotechnika - specjalność elektroenergetyka / sieci lub pokrewnej
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w realizacji projektów z dziedziny zasilania obiektów w energię elektryczną (budowa, uruchamianie, serwisowanie), w branżach : przemysł, infrastruktura, budownictwo ogólne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym (B2)
  • Znajomość specyficznej terminologii z dziedziny instalacji elektroenergetycznych nn oraz stacji SN / nN
  • Znajomość technologii Prisma, Okken, Canalis, PME, PSO, Citect Scada będzie dodatkowym atutem
  • Świadectwo Kwalifikacyjne Grupa 1 E będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość środowiska Windows i Autocad, znajomość środowiska Eplan, Revit, Scada, PME, PSO będzie dodatkowym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Rozumienie potrzeb klienta i umiejętność podejmowania dyskusji na temat proponowanych rozwiązań
  • Rozumienie zagadnień ekonomicznych projektów
  • Wysokie zdolności organizacyjne, wielozadaniowość i ukierunkowanie na cele
  • Znakomite zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją, samodyscyplina, elastyczność i mobilność
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, jak również udokumentowane doświadczenie w montażu / uruchamianiu urządzeń i systemów Schneider Electric będą dodatkowymi atutami.
  • Jeśli interesuje Cię :

  • Ciekawa praca w firmie mającej znaczący udział w rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.
  • W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili.

    Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.