Konsultant ds. współpracy ze Wschodem
Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju Głos Młodych
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Najnowszym projektem Fundacji jest portal Głos Wschodu , który ma na celu zacieśnienie współpracy z państwami Partnerstwa Wschodniego ( Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Gruzja, Mołdawia, Ukraina) oraz Rosją poprzez przekazywanie wiedzy i doświadczeń w konkretnych dziedzinach, szczególnie kulturowych.

Kolejnym ważnym celem jest szerzenie idei społeczeństwa obywatelskiego oraz rozwijanie międzynarodowego partnerstwa i dialogu młodych ludzi i artystów.

Zależy nam na propagowaniu stosunków dobrego sąsiedztwa i działań integracyjnych. Portal ten będzie prowadzony także w języku rosyjskim.

KAŻDY Z WAS MA SZANSĘ na rozwinięcie i wykazanie swoich umiejętności, jeżeli tylko wyrazi chęć, zdeterminowanie oraz umotywowanie, by nabywać nowe doświadczenie, umiejętności i kontakty w branży.

W przyszłości planujemy organizować koncerty, spotkania tematyczne, utrzymywać kontakty ze studentami z całej Europy i świata, pośredniczyć w organizowaniu praktyk, stażów i pracy na terenie Polski i poza jej granicami.

Masz głowę pełną pomysłów? Przyłącz się do nas!Jeżeli : -interesujesz się kulturą, polityką, ekonomią i społeczeństwami Wschodu -posiadasz wiedzę ukierunkowaną na obszary i społeczeństwa wschodnie -posiadasz umiejętność rozpoznawania i analizowania problemów na obszarze zainteresowań -znasz język rosyjski, co będzie dodatkowym atutemRodzaj pracy i forma : staż / praktyka / wolontariat Minimalne wykształcenie : studenci ostatnich lat studiów (wschodoznawstwo, politologia, stosunki międzynarodowe) Oczekujemy

 • szerokiej wiedzy z zakresu wybranej dziedziny dotyczącej Państw Wschodnich
 • orientacji w bieżących wydarzeniach kulturalnych / społecznych / politycznych
 • zdolności do obiektywnej oceny wydarzeń
 • umiejętności pracy pod presją czasu, terminowości
 • sumienności, regularności, pracowitości
 • osób nietuzinkowych, energicznych, posiadających ciekawe poglądyOferujemy : -zdobycie doświadczenia zawodowego -kształcenie umiejętności -możliwość udziału w ciekawych projektach -potwierdzenie współpracy (referencje) -możliwość współpracy zdalnej z ustaleniem indywidualnego czasu pracy
 • Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku