Lekka oferta 1700€ od 5 lipca
MELISA
Kamienna Góra, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

POMOC DOMOWA I OPIEKA W NIEMCZECH - GOSLAR (DOLNA SAKSONIA) OFERTA OD 5 lipca do 30 sierpnia. Podopieczny Pan lat 67 lat , sprawny fizycznie, po wypadku uraz głowy (mentalność 10 letniego chłopca) Przesypia noce, samodzielny.

Mieszka sam w domu, w drugiej części domu mieszka siostra z mężem. Do zadań opiekunki należy : gotowanie, podawanie posiłków, sprzątanie, pranie, dbanie o schludny wygląd podopiecznego, zmiana pościeli co 2 tygodnie itp.

Spacery, organizowanie wolnego czasu. Ze względu na utrzymanie sprawności umysłowej podopiecznego wskazane gry i ogólna rozmowa, podtrzymywanie relacji z rodziną .

Oferta lekka i przyjemna. Na miejscu polskojęzyczny koordynator. Zakupy z rodziną raz w tygodniu. Podopieczny miły i bardzo wrażliwy, dlatego potrzebna jest opiekunka ciepła, serdeczna i komunikatywna, ze znajomością języka niemieckiego.

Organizujemy dojazd lub zwracamy koszty podróży. Mile widziane referencje. Chętnie ktoś po kursach pedagogicznych, ale to nie warunek.

Wynagrodzenie netto (na rękę) na miesiąc : 1700€ działalność gospodarcza 1350€ umowa zlecenie Oferujemy organizację przejazdu lub zwrot kosztów przejazdu.

Zainteresowane osoby prosimy o niezwłoczny kontakt : tel. 721319030 tel. 696377129 tel. stacjonarny : 324944800 Email :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku