Koordynator projektów unijnych/ Asystent Projektów Unijnych
Organizacja NGO
Lublin, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osoby, która : - posiada doświadczenie w koordynacji projektów aktywizacyjnych ( RPO, POWER), -zna przepisy i specyfikę realizacji projektów finansowanych ze środków UE, posiada wiedzę z zakresu kwalifikowalności wydatków oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami, - biegle obsługuje pakiet MS Office, - posiada doświadczenie w przygotowywaniu harmonogramów, umów, dokumentacji projektowej i raportów, organizacji szkoleń, nadzorowaniu pracy wykonawców, sporządzaniu sprawozdań do Instytucji Pośredniczącej w części merytorycznej, obsłudze systemu SL2014 oraz LSI, -posiada wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, jest samodzielna, skrupulatna, dyspozycyjna, cierpliwa, dokładna, - posiada czynne prawo jazdy kat.

B. Dokładny zakres obowiązków i rodzaj stanowiska będzie uzależniony od umiejętności i wiedzy wybranego kandydata / kandydatów.

Rodzaj pracy : Pełny etat, Lublin Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku