Inżynier jakości dostaw
WIELTON S.A.
Wieluń
4 d. temu

GŁÓWNE OBOWIĄZKI :

  • udział w przygotowaniu i weryfikacji wymogów jakościowych dot. dostaw, współpraca z dostawcami w zakresie działań jakościowych (weryfikacja komponentów zgodnie ze specyfikacją)
  • przygotowanie planów kontroli dla krytycznych elementów zakupowych
  • nadzór nad dokumentacją dostawców (ważność certyfikatów zgodności)
  • udział w analizach problemów związanych z częściami zakupowymi
  • prowadzenie procesu reklamacji związanych z komponentami dostawców
  • przygotowywanie i przeprowadzanie audytów dostawców, przeprowadzanie kontroli u dostawców oraz przegląd efektywności wprowadzonych działań
  • weryfikacja działań korygujących u dostawców
  • uczestnictwo w okresowej ocenie dostawców
  • nadzór nad procesem rozwoju dostawców
  • raportowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami (KPI) oraz działaniami doskonalącymi kluczowe wskaźniki
  • WYMAGANIA :

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z zarządzaniem jakością
  • doświadczenie min. 2 lata na stanowisku SQA lub pokrewnym
  • znajomość narzędzi jakościowych (8D, PDCA, SPC)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność współpracy w zespole
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do wyjazdów służbowych (czynne prawo jazdy kat. B)
  • OFERUJEMY :

  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • rozwój zawodowy
  • uczestnictwo w nowych projektach, w tym również międzynarodowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w centrali międzynarodowej Grupy
  • Zgłoś tę pracę