Mechanik Utrzymania Ruchu
Randstad Polska
Łódź, Polska
4 d. temu

Poszukujemy mechanika utrzymania ruchu do zakładu na terenie Łodzi ( Górna).

Praca w systemie 3 zmianowym , od poniedziałku do piątku.

Umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą ( 1 umowa 3 miesiąca , 2 umowa 1 rok)

Wynagrodzenie : 5000 zł - 7000zł brutto

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta),
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie 5000-7000 zł brutto w zależności od doświadczenia
  • rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych
  • zadania

  • naprawa maszyn oraz usuwanie bieżących awarii
  • przegląd maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
  • oczekujemy

  • wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne (związane z mechaniką)
  • praktyczna znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i wykonywanie prostychrysunków technicznych
  • posiadanie świadectwa kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznychelektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV, Gr 2 E
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzę dodatkowym atutem
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47