Monter instalacji sanitarnych
Inergis S.A.
Częstochowa, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma INERGIS S.A. działająca w branży instalacyjno-budowlanej zatrudni : Monter instalacji sanitarnych Miejsce pracy : Częstochowa Zakres obowiązków : prace związane z powszechnie znanymi technologiami połączeń w sektorze instalacji grzewczych i sanitarnych, montaż i instalacja grzejników i kotłów oraz urządzeń sanitarnych.

Wymagania : doświadczenie w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych / hydraulika lub pokrewne, znajomość branży sanitarnej i grzewczej, zdolności manualne, dokładność i pracowitość, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy : pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno-budowlanej, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wypłacane na czas wynagrodzenie, współpracę z profesjonalną i doświadczoną kadrą zarządzającą i kierowniczą firmy, Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w tytule wpisując "Monter instalacji sanitarnych".

CV powinno zawierać klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.

08.1997 r. Dz.U z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm." Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Report this job
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku