Pomoc magazyniera, monter sieci internetowej
Zrób Zakupy
Mikołów, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy pracownika na stanowisko monter sieci internetowej oraz pomoc magazyniera. Praca montera sieci internetowej będzie polegała na wykonywaniu instalacji przyłączeniowych klientów czyli praca w terenie.

Praca jest głównie fizyczna al jest wymagana dobra znajomość systemu Windows w celu uruchomienia internetu u klienta. Zapewniamy podstawowe szkolenie więc częściowy brak wiedzy jest do nadrobienia.

W związku z tym iż pracy na stanowisku montera nie jest zbyt dużo (jesteśmy małą firmą) znaczą częścią wykonywanej pracy będzie pomoc w magazynie firmy.

Prowadzimy sprzedaż internetową a w niedalekiej przyszłości planujemy rozpoczęcie również sprzedaży stacjonarnej. Pomoc będzie polegała na obsłudze klientów od strony wydawania towarów z magazynu, magazynowania towaru oraz pakowania wysyłek.

W zależności od umiejętności mogą się zdarzyć również inne prace przy utrzymaniu ruchu w naszej firmie. Jak widać praca jest ciekawa, urozmaicona , wymagająca ale z drugiej strony pozbawiona stresu.

Zatrudnienie na pełny etat, jednakże w pierwszych 2-3 miesiącach trochę krócej (około 3 / 4 etatu) z uwagi na okres zapoznawczy / szkoleniowy.

W przyszłości mogą być pracujące soboty (mniejsza ilość godzin niż na tygodniu). Godziny zostaną w taki sposób rozpisane że mogą zdarzyć się dni wolne w ciągu tygodnia.

Temat godzin pracy jest do ustalenia. Ważne! Szukamy pracownika w wieku dojrzałym (nie studentów) z wcześniejszym doświadczeniem przy pracach fizycznych i bardzo istotna jest bliskość dojazdu (czyli pracownik powinien mieszkać w obrębie Mikołowa) Administratorem Twoich danych osobowych jest Zrób zakupy Łukasz Waszak z siedzibą w Mikołowie przy ulicy Gliwickiej 59.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku