Specjalista ds. marketingu
Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.
Piaseczno, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie mediów społecznościowych (Facebook, LinkedIn, YT)
  • Współpraca z influencerami i zwiększenie rozpoznawalności marki w kanale YouTube
  • Przygotowywanie dni otwartych, warsztatów technicznych, szkoleń dla klientów w siedzibie firmy oraz innych eventów firmowych
  • Redagowanie i przygotowywanie biuletynu firmowego
  • Współpraca z Politechnikami (sponsoring kół naukowych, projekt programu studenckiego, mającego na celu zwiększenie rozpoznawalności marki wśród studentów)
  • Redagowanie tekstów marketingowych, artykułów i informacji prasowych
  • Planowanie i realizacja kalendarza publikacji w kanale tradycyjnym i online (reklama w prasie, na portalach branżowych, newslettery zewnętrzne itd.)
  • Tworzenie koncepcji i wsparcie w przygotowywaniu grafik, filmików, infografik i innych materiałów promocyjnych
  • Redagowanie i przygotowywanie do druku ulotek, katalogów, zaproszeń, kartek świątecznych i innych materiałów drukowanych we współpracy z firmami zewnętrznymi (drukarnie, graficy) oraz zagranicznymi oddziałami marketingu Elesa+Ganter
  • Nadzorowanie i aktualizacja treści na stronie internetowej i w sklepie internetowym
  • Wsparcie działu w zakresie kampanii Google Ads i SEO / SEM
  • Rozwój nowoczesnych gałęzi marketingu i współtworzenie strategii firmy w tym zakresie
  • Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży B2B
  • Ukończone studia wyższe (studia na kierunku marketing lub o profilu technicznym będą dodatkowym atutem)
  • Znajomość specyfiki branży technicznej będzie Twoją niewątpliwą zaletą
  • Umiejętność tworzenia i redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro
  • Doświadczenie w organizacji targów oraz eventów firmowych
  • Wcześniejsza współpraca z grafikami, agencjami marketingowymi i drukarniami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2 (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads i znajomość zagadnień analityki internetowej (Google Analytics) będzie stanowić Twoją przewagę
  • Zaangażowanie i optymistyczne nastawienie do pracy
  • Chęć związania się z firmą na dłużej
  • MIEJSCE PRACY : Stara Iwiczna
  • To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, w której Twoje pomysły mają znaczenie
  • Stabilność zatrudnienia w firmie, będącej liderem w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę (na okres próbny, następnie na czas nieokreślony)
  • Możliwość współpracy B2B - wyłącznie praca stacjonarna (w siedzibie firmy)
  • Dofinansowanie 2-tygodniowego urlopu
  • Premie i bonusy świąteczne (13-sta pensja)
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego
  • Prywatną opiekę medyczną w LUX-MED i dopłatę do karty MultiSport
  • Komfortowe warunki pracy i długoletnią współpracę
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

    Elesa+Ganter Polska w liczbach :

  • 80.000 produktów w ofercie
  • 250 nowości rocznie
  • 700 dokumentów wprowadzanych codziennie do naszego systemu
  • kilkanaście tysięcy aktywnych klientów rocznie
  • Jesteśmy włosko-niemieckim producentem standardowych elementów do maszyn i urządzeń, używanych praktycznie w każdej gałęzi przemysłu na świecie.

    Od ponad 75 lat aktywnie wspieramy inżynierów i konstruktorów maszyn, oferując im innowacyjne rozwiązania oraz produkty najwyższej jakości.

    Jesteśmy obecni w 70 krajach i współpracujemy z największymi na świecie firmami produkcyjnymi. Jeśli chcesz pracować w firmie, która jest liderem w swojej branży i być częścią zgranego oraz przyjaznego zespołu, ta praca jest dla Ciebie idealna.

    Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli : Wysyłając niniejszą ofertę pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elesa+Ganter Polska Sp.

    z o.o. z siedzibą w Starej Iwicznej, 05 -500 Piaseczno, ul. Słoneczna 42a, tj. przez administratora danych. Zostałem powiadomiony, że moje dane będą wykorzystane dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji i ew.

    przyszłych takich procesów. Zostałem też poinformowany o prawie dostępu do moich danych, o możliwości ich poprawienia i wycofania zgody na przetwarzanie moich danych oraz do bycia zapomnianym, a także o możliwości wniesienia skargi do organu nadzorczego .