Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager
Hays Response
Warszawa, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta, jednego z globalnych koncernów farmaceutycznych, poszukujemy osoby na stanowisko :

Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie procesu dostosowania treści wielokanałowych planów marketingowych do lokalnych wymagań marki.

Przy współpracy z dostawcami oraz innymi działami firmy będzie odpowiadać za realizację kampanii digitalowych na rynkach UE oraz dbać o efektywne wykorzystanie globalnych kanałów cyfrowych.

Szczegółowe zadania będą obejmowały ścisłą współpracę z Content Managerem w celu wdrożenia najlepszych rozwiązań, koordynowanie planu kampanii digitalowych oraz współpracę z dostawcami (agencje marketingowe, biura tłumaczeń), a także proponowanie usprawnień w procesie i kontrolę jakości danego kanału.

Do aplikowania zapraszamy osoby z doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu / koordynowaniu projektów marketingowych oraz bardzo dobrą znajomością j.

angielskiego (współpraca na poziomie międzynarodowym) . Mile widziana będzie znajomość dodatkowego j. obcego. Poszukujemy dobrze zorganizowanych osób z doświadczeniem w pracy w wielozadaniowym, międzynarodowym środowisku.

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na globalnym rynku. Oferta dotyczy pracy na 6 miesięcy z możliwością kontynuowania współpracy po tym okresie

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku