Technolog Maszyn - Tooling Engineer
Moltton
Sosnowiec, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej.

Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Zakres obowiązków :

  • Nadzór technologiczny nad pracą maszyn i urządzeń
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i wykonawczej
  • Ulepszanie i modyfikowanie istniejących technologii produkcji
  • Wdrażanie nowych procesów technologicznych
  • Planowanie modyfikacji i konserwacji maszyn i urządzeń pod względem zabezpieczenia wymaganej jakości
  • Opiniowanie i wdrażanie zaleceń z zakresu systemów jakościowych
  • Prowadzenie konsultacji z innymi wydziałami oraz klientami zewnętrznymi w zakresie wyjaśniania spraw technicznych,
  • Opracowywanie zapytań ofertowych,
  • Samodzielna realizacja powierzonych zadań w zakresie wyjaśniania spraw technicznych,
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość oprogramowania SOLID WORKS
  • bardzo dobra znajomość zasad konstrukcji maszyn
  • zdolności organizacyjne, systematyczność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zgłoś tę pracę