Praca dla opiekunek w Niemczech od zaraz
Blue Line
Radom, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma Blue Line poszukuje do pracy Opiekunki i Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Współpracującym z nami osobom zapewniamy legalną formę zatrudnienia oraz kompleksową organizację pobytu na terenie Niemiec.

Naszym Opiekunkom i Opiekunom gwarantujemy : Bezpieczną i legalną formę współpracy , opłacane składki ZUS Elastyczną długość pobytu : wyjazdy na 1 miesiąc lub dłużej Atrakcyjne zarobki - do 1800 , - € brutto miesięcznie + dodatki za święta Pakiety dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych na czas wyjazdu za granicę Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego Wsparcie polskojęzycznego Koordynatora na miejscu w Niemczech Nasze oczekiwania : Znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu podstawowym Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (może być nad członkami rodziny) Zadbany wygląd, poczucie odpowiedzialności, cierpliwość, wyrozumiałość Brak nałogów takich ja alkohol lub środki zmieniające świadomość Mile widziane referencje oraz prawo jazdy Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer telefonu : 0048 519 167 899 lub wysyłając smsa o treści OPIEKA-oddzwonimy, bądź przesylajac wiadomosc zawierajaca nastepujace dane : 1.

Imie i nazwisko 2. Numer telefonu 3. Miejscowosc 4. Znajomosc j. niemieckiego 5. Doswiadczenie w opiece

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku