MAGAZYNIER
Centralna Baza Ofert Pracy
Łódź
5 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 20 / 5337

Obowiązki :

  • przygotowanie towaru do wysyłek ( art. biurowe )
  • weryfikacja poprawności odłożonych paczek
  • przyjmowanie dostaw
  • miejsce pracy : siedzba, woj. łódzkie
  • zmianowość : jedna zmiana, podczas COVID, dla bezpieczeństwa - dwie zmiany
  • Wymagania :

    Wymagania pożądane :

    Wykształcenie :

  • brak lub niepełne podstawowe, brak
  • Pozostałe wymagania :

  • POZIOM WYKSZTAŁCENIA KANDYDATÓW NIE MA ZNACZENIA DLA PRACODAWCY
  • Miejsce pracy : Brukowa 28, 91-341 Łódź, powiat : m. Łódź, woj : łódzkie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty : CV należy wysyłać na adres : kariera biurpap.pl (w temacie wiadomości należy wpisać MAGAZYNIER)

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Adres www : www.biurpap.pl

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty