Scala Developer
IDEMIA
Łódź, PL
6 d. temu
source : Bulldogjob

Praca zdalna : 70%UmiejętnościScala - PoczątkującyScala Test - PoczątkującyWebservices (REST) - DobrzeAkka HTTP - PoczątkującyCassandra - PoczątkującyAzure - PoczątkującyOpis projektuW IDEMIA pracujemy nad szeregiem aplikacji, które umożliwiają wdrożenie rozwiązania eSIM (elektronicznej wersji karty SIM).

Zespół, do którego poszukujemy obecnie Scala Developera skupia się na rozwoju systemu Smart Connect, który przechowuje, przygotowuje i pobiera profile eSIM od operatorów sieci komórkowych i instaluje je w urządzeniach mobilnych.

Naszymi klientami są zatem operatorzy, producenci samochodów osobowych, terminali płatniczych i inni. Nasz produkt opieramy na : Scala, Akka, ScalaTest, Typelevel, Kubernetes, Docker, MariaDB, Cassandra.

Jeśli jesteś zainteresowany tymi samymi technologiami, ale też jeśli masz doświadczenie w programowaniu w innych językach funkcyjnych, a Scala to Twoja nowa miłość i szukasz miejsca gdzie pracując będziesz mógł się w niej rozwijać, skontaktuj się z nami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku