Spawacz 138 - Szwecja
Baltix.se Sp. z o.o.
Szczecin, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Baltix.se Agencja Zatrudnienia nr 22373 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski.

Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko : SPAWACZ 138Obowiązki : - praca w firmie produkcyjnej- spawanie wysięgników (materiał do 20mm)- prace wykończeniowe- kontrola jakości wykonywanych pracWymagania : - spawanie metodą 138 - min 2 lata doświadczenia- umiejętność spawania jedno i wielowarstwowego- podstawowa znajomość rysunku technicznego- uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane)- komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana, ale nie jest niezbędna)Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)- dodatkowa prywatna opieka medyczna (po okresie próbnym)- odzież robocza- długofalowa praca w systemie rotacyjnym 6 / 2 tygodnie- program Premia za polecenie - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życieJeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chcesz do nas dołączyć aplikuj już teraz! Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Baltix.se Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Podolskiej 12 / 1, 81-321 Gdynia.

Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art.

6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pozostałe informacje odnośnie ochrony Pani / Pana danych osobowych znajdują się na naszej stronie http : / / www.

baltix.se / 38 / aktualne-oferty-pracy / .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku