OPERATOR MASZYN CNC, Lokalizacja: Norway
Yabimo sp. z o.o.
Tarnów, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak rekrutacja i selekcja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

OFERUJEMY : - atrakcyjne wynagrodzenie, - zatrudnienie na warunkach norweskich, - pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych, -

transport, zakwaterowanie oraz organizacje wszystkich kwestii formalnych, - opiekę koordynatora podczas trwania projektu, -

praca w systemie rotacyjnym. WYMAGANIA - doświadczenie jako operator maszyn CNC (Okuma, Poręba) - gotowość do wyjazdu za granicę -

sumienność i staranność przy wykonywaniu prac WYMAGANE DOKUMENTY Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli : Obowiązkowo : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.

j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zmianami). Opcjonalnie : - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.

j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zmianami).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku