Specjalista ds. Kampanii Sprzedażowych z językiem rumuńskim
Homeglobal
Warszawa, Mazowieckie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko : Specjalista ds.

Testowania Kampanii Sprzedażowych z językiem rumuńskim Jeżeli :

 • Znasz język rumuński na wysokim poziomie + język polski umożliwiający swobodną komunikację;
 • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz pracę w dynamicznym środowisku
 • Cechuje Cię kreatywność i chęć do poszukiwania nowych rozwiązań
 • Jesteś otwarty na częste zmiany w realizacji projektów
 • Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę i poznawać świat sprzedaży i marketingu To będziesz u nas :
 • Aktywnie uczestniczyć w prowadzeniu testowych kampanii sprzedażowych w języku rumuńskim
 • Dbać o prawidłowe relacje z klientami i dobry wizerunek firmy
 • Opracowywać nowe techniki sprzedaży
 • Brać czynny udział w tworzeniu treści komunikacji z klientem My w zamian proponujemy :
 • Świetną atmosferę w dynamicznym, międzynarodowym zespole;
 • Możliwość elastycznego grafiku
 • System szkoleń i mnóstwo miejsca na realizację własnych pomysłów i strategii;
 • Nowoczesne biuro w Centrum Warszawy
 • Luźną atmosferę, owoce we wtorki, cole w piątki, eventy, konkursy i wiele innych
 • Dofinansowanie do Benefitów sportowych / medycznych; Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania! Aplikując na to stanowisko wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez B.
 • P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

  Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest B.

  P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Długa 29 lok.226, 00-238 Warszawa. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody (art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych dalej zwane RODO).

  Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od ich uzyskania lub do wycofania zgody.

  W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani / Pana dane będą przechowywane do 6 lat od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

  Przewidywane kategorie odbiorców danych to : pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, dostawcy usług IT, dostawcy usług służących rekrutacji : Talent Base sp.

  z o.o. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia.

  Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art.

  18 RODO oraz prawo do przenoszenia danych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym udział w rekrutacji.

  Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Dane udostępnione przez Panią / Pana nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku