Specjalista ds. Inwestycji
SMART-HR
Warszawa
3 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego klienta lidera na rynku w branży wykończeniowej i fit-out, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : Katowice lub Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z inwestorami, wykonawcami, biurami projektowymi oraz architektami,
  • Sprzedaż produktów firmy na terenie województwa śląskiego,
  • Doradztwo w zakresie doboru produktów i technologii,
  • Przygotowanie ofert handlowych,
  • Nadzór i koordynację prac montażowych.
  • Wymagania

  • 2-letniego doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży wnętrzarskiej (meble biurowe, wykładziny, oświetlenie lub podobne) bądź budowlanej,
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B,
  • Wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności negocjacyjnych.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Dowolną formę zatrudnienia w zależności od preferencji kandydata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizji uzależnionym od osiąganych wyników,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód),
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności, w tym udział w szkoleniach.
  • Zgłoś tę pracę