.NET Developer (mid/senior)
ALTEN Polska
Wrocław. PL
‎17 godz. temu
source : Just Join IT

Jesteśmy częścią francuskiej Grupy ALTEN obecnej w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającej ponad 37 000 inżynierów oraz specjalistów IT.

Od 1988 roku tworzymy dla znanych marek zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę i przemysł energetyczny. Budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne.

Aktualnie poszukujemy .NET Developerów do trzech różnych projektów.

Główne zadania :

  • proponowanie rozwiązań, bezpośrednia współpraca z klientem
  • projektowanie rozwiązań, implementacja warstwy interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych
  • integracje z serwisami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • code review, wspieranie zespołu w wymianie wiedzy i umiejętności
  • Główne wymagania :

  • min. 4 letnie doświadczenie jako .NET Developer
  • dobra znajomość : ASP .NET / .NET Core, C#, Web Services, MVC, Rest API
  • doświadczenie w pracy z Entity framework
  • Mile widziane : Angular 5+, Typescript, Azure (w zależności od projektu)
  • Oferujemy :

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Stawkę : mid do 16 500 PLN / net, senior do 19 000 PLN / net
  • Elastyczne formy zatrudnienia (B2B / UoP)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
  • Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

    Proces rekrutacji w czasie pandemii przeprowadzamy w pełni zdalnie : )https : / / www.altenpolska.pl / wp-content / uploads / 2018 / 06 / RODO GDPR.pdf