Leader Zespołu Sprzedaży
GoWork.pl Serwis Pracy
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Istniejący od 1990 r. GoWork.pl jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów w Polsce, który stanowi unikalną płaszczyznę do dialogu pomiędzy Pracodawcą, a Pracownikiem / Kandydatem.

Każda z naszych usług tworzona jest i oferowana Pracodawcom, aby wspierać procesy rekrutacyjne oraz budowanie pozytywnego wizerunku.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych pracowników z innowacyjnym podejściem do budowania relacji biznesowych na stanowisko : Leader Zespołu Sprzedaży Jeżeli na większości poniższych pytań odpowiesz TAK, dołącz do nas : Potrafisz motywować zespół do osiągania najlepszych wyników?

Czy czerpiesz satysfakcje ze szkolenia i przekazywania wiedzy innym? Chcesz pracować z najlepszymi na rynku? Potrafisz budować długofalowe relacje biznesowe oparte na wspólnym celu?

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B? Motywują Cię wyniki i ich realne przełożenie na wysokość Twojej premii?

Niekorporacyjna atmosfera i przyjazne relacje to Twoje naturalne środowisko? Chcesz mieć wpływ na rynek pracy i jego jakość?

Do Twoich codziennych zadań należało będzie : motywowanie pracowników i budowanie ducha zespołu, raportowanie codziennej pracy zespołu do przełożonego, dbanie o relacje i atmosferę w podległym zespole, kontakt telefoniczny z klientem, udział w spotkaniach biznesowych, budowanie długofalowych relacji biznesowych, negocjowanie warunków współpracy, wpływ na rozwój i funkcjonowanie firmy.

My zapewnimy Ci : możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i zdobywania doświadczenia, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, efektywny system premiowy rozliczany indywidualnie w skali miesiąca, stabilne zatrudnienie w dopasowanej do Ciebie formie, pakiet benefitów, nowoczesne biuro w doskonałej lokalizacji przy Metrze (Rondo Daszyńskiego), stałe godziny pracy 8 : 30-

16 : 30 od poniedziałku do piątku, work-life balance, abyś miał czas na swoje pasje, szkolenia, imprezy integracyjne oraz konkursy z nagrodami, zgraną paczkę znajomych i przyjazne środowisko pracy, bilard, piłkarzyki, pyszną kawą i świetną atmosferą! Brzmi ciekawie?

Czekamy na Twoje CV! #GoToOurWork Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. 1. Administratorem danych osobowych kandydatów jest GoWork.

pl Serwis Pracy sp. z o.o. (ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa). 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez iod(at)gowork.

pl 3. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (na podstawie art.

6 ust. 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych zgoda wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych oraz art.

6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).

4. Odbiorcą danych osobowych kandydatów będzie GoWork.pl Andrzej Kosieradzki (ul Starowiejska 172, 08-110 Siedlce). 5. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub do momentu wycofania zgody przez kandydata.

Dane będą także przechowywane na potrzeby przyszłych prowadzonych rekrutacji jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę. 6. W związku z przetwarzaniem ich danych osobowych, kandydatom przysługują następujące prawa : a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, b) prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, c) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

7. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz brak podania danych kontaktowych może być przyczyną wykluczenia kandydata z prowadzonego. postępowania rekrutacyjnego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku