Specjalista ds. Sprzedaży
Vegagastro
Łódź, Łódzkie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Firma z branży cukierniczej i lodziarskiej poszukuje mobilnego handlowca do sprzedaży maszyn i urządzeń. Zadania : Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie, Odbywanie spotkań handlowych, prezentacji i pokazów, Przygotowywanie ofert i kalkulacji, Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży, Reprezentowanie firmy podczas targów (uczestnictwo w targach, współorganizowanie imprez targowych oraz prezentacji), Badanie rynku, analiza działań konkurencji.

Wymagania : doświadczenie w sprzedaży B2B / B2C, doświadczenie w branży gastronomicznej (cukierniczej) mile widziane, umiejętności sprzedażowe, wysoko rozwinięte kompetencje organizacyjne, samodzielność, sumienność, chęć poszerzania wiedzy determinacja w dążeniu do celu, prawo jazdy kat.

B dyspozycyjność gotowość do odbywania podróży służbowych Oferujemy : ciekawą, rozwojową pracę, wynagrodzenie podstawowe + premia sprzedażowa, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na e-

mail Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Vegagastro z siedzibą we Włynkówku, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.

U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku