Tester Hurtowni Danych
PKO BP Finat Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : Praca

PKO BP Finat Sp. z o. o . oferuje kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych.

Ponadto świadczy usługi outsourcingu kadr IT bodyleasingu. (Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 10968).

PKO BP Finat Sp. z o.o. poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy na stanowisko :

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie testów nowych funkcjonalności oraz zmian wprowadzanych w aplikacjach, systemach i Hurtowni Danych
  • opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych oraz przygotowywanie zbiorów danych testowych
  • przeprowadzenie testów zgodnie z przygotowanymi skryptami testowymi
  • tworzenie dokumentacji testowej
  • planowanie testów, dokumentowanie ich przebiegu i wyników
  • analiza specyfikacji i procesów biznesowych
  • Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie w pracy z dużymi wolumenami danych (powyżej 1 TB)
  • znajomość technik testowania danych
  • mile widziane doświadczenie w projekcie budowania Hurtowni Danych
  • umiejętności rozumienia potrzeb biznesowych oraz kreowania nowych rozwiązań
  • samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość SQL
  • Oferujemy

  • kontrakt B2B
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w Grupie Kapitałowej Banku PKO BP
  • prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zgłoś tę pracę