Praca STAŁA lub dorywcza | Biuro Tarnów
CCIG
Tarnów, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Praca STAŁA lub dorywcza Biuro Tarnów Zagwarantujemy Ci : - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu, to nie będzie praca na miesiąc czy dwa, naprawdę chcemy żebyś znalazł / a u nas swoje miejsce, - profesjonalny pakiet szkoleń w postaci wdrożenia produktowego z doświadczonym trenerem oraz systemu szkoleń indywidualnych, - gwarancję podstawy godzinowej oraz wysokich prowizji, które unaocznią Ci progres Twoich umiejętności, - pracę w zgranym, wielopokoleniowym zespole, w którym świeże podejście debiutantów miesza się z wieloletnim doświadczeniem sprzedażowym, - świetną lokalizację miejsca pracy, - realne możliwości rozwoju.

Brzmi znajomo? Tak, wszyscy o tym piszą ale to my, jako nieliczni, możemy pochwalić się tym, że komplet naszych menedżerów wywodzi się ze stanowisk konsultanckich.

Będziemy oczekiwać : -punktualności, - komunikatywności, - ambicji i nastawienia na rozwój, - dobrej dykcji, Aplikując do nas : - możesz spodziewać się telefonu w przeciągu 1 dnia roboczego od nadesłania CV, - zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji, - informacji zwrotnej po spotkaniu i, w razie porozumienia co do warunków współpracy, ustalenia terminu wstępnego szkolenia, - w trakcie szkolenia, poznasz firmę, zespół i projekt, - po szkoleniu podpisujemy umowę i startujemy ze współpracą.

Wysyłając do nas CV już dziś, możesz zacząć od zaraz!

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku