DevOps Engineer
Verestro S.A.
śląskie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Technologie, których używamy

  • Linux
  • Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwijanie infrastruktury opartej na systemach Linux
  • automatyzacja wewnętrznych procesów
  • nadzór i doskonalenie procesów wdrożeniowych
  • ścisła współpraca z zespołami deweloperskimi i operacyjnymi IT
  • aktywna praca nad rozwojem i wprowadzaniem dobrych praktyk oraz konwencji
  • podejmowanie inicjatywy zwiększania jakości oprogramowania
  • czynny udział w analizie kodu
  • Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku DevOps
  • doświadczenie w pracy z technologią konteneryzacji (Docker, Kubernetes)
  • znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (Ansible)
  • znajomość narzędzi CI / CD (preferowany Jenkins, Git)
  • znajomość języków skryptowych (preferowany BASH)
  • znajomość systemów Linux od strony administracyjnej
  • Mile widziane

  • znajomość narzędzi takich jak : Helm, Vagrant, Vault, SonarQube, Artifactory, Gerrit, Terraform
  • znajomość rozwiązań chmurowych (AWS, Azure, GCP)
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco lub Stormshield)
  • doświadczenie deweloperskie (preferowana Java)
  • To oferujemy

  • udział w specjalistycznych szkoleniach
  • premie roczne
  • owocowe wtorki
  • bogaty pakiet socjalny : karta multisport, opieka medyczna
  • udział w interesujących projektach z zakresu IT, w tym projektach międzynarodowych
  • elastyczne godziny pracy
  • chill room z xBox'em
  • wyjazdy integracyjne-góry,żagle, itp.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • Verestro S.A.

    Verestro SA (do niedawna pod nazwą uPaid Sp. z o.o.), z siedzibą główną w Warszawie, oddziałami w Lublinie, Częstochowie i Tarnowskich Górach oraz biurami regionalnymi w Sofii, Nowym Jorku i Sao Paulo, to fintech, który od 10 lat dostarcza rozwiązania płatnicze bankom, partnerom i instytucjom płatniczym na całym świecie.

    Zatrudniamy już łącznie blisko 120 ekspertów na 3 kontynentach.

    Verestro (Esperanto : true leader ) specjalizuje się w rozwijaniu, integracji i zarządzaniu API dla banków i partnerów fintech, np.

    płatności NFC HCE, QR i person-to-person, rozwiązań lojalnościowych, czy kart wirtualnych i zarządzania kartami i wydatkami.

    Rozwiązania spółki obecne są już na różnych kontynentach, a główne projekty prowadzone są na rynkach zagranicznych takich jak : Europa Środkowo-Wschodnia, Ameryka Południowa i Łacińska, Bliski Wschód, USA, Azja Południowo-Wschodnia.

    W czerwcu 2020 Mastercard poinformował o inwestycji w spółkę fintech dołączając do grona współwłaścicieli Verestro. Inwestycja ta zapewnia firmie przewagę konkurencyjną, dostęp do nowych rynków i klientów oraz stabilność finansową.

    www.verestro.com

    Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Verestro SA z siedzibą w Warszawie zgodnie z rozporządzeniem UE dotyczącym przetwarzania danych osobowych (nr 2016 / 679, tzw.

    RODO).albo, jeżeli chcesz wziąć udział również w naszych przyszłych rekrutacjach oraz rekrutacjach prowadzonych przez naszych partnerów : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Verestro SA z siedzibą w Warszawie, Fenige sp.

    z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz Quicko sp. z siedzibą w Tarnowskich Górach zgodnie z rozporządzeniem UE dotyczącym przetwarzania danych osobowych (nr 2016 / 679, tzw. RODO).