Drukarz fleksograficzny/offsetowy - okolice Otwocka
Level Work
Otwock, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję drukarza fleksograficznego lub offsetowego. Lokalizacja : Okolice Otwocka Poszukuję doświadczonego drukarza - zadruk na tubkach kosmetycznych.

Praca zmianowa w systemie czterobrygadowym (6.00-18.00 / 18.00-6.00) Umowa o pracę z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem! Wszystkich zainteresowanych szczegółami proszę o przesłanie CV - oddzwonię.

Rekrutacje prowadzi : LEVEL WORK Agencja HR nr Certyfikatu 10944. Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku