Młodszy Specjalista ds. Contentu
ARCYDOM
Wrocław, PL
‎4 godz. temu
source : RocketJobs

ARCYDOM to zespół młodych ludzi z pasją do pięknych wnętrz i miłością do dobrego designu. Nieśmiało o sobie - jesteśmy liderem sprzedaży komplementarnej : pokryć podłogowych, ściennych i innych produktów z sektora home&decor premium.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : M łodszy Specjalista ds. Contentu. Zakres obowiązków :

  • Tworzenie i redagowanie treści z zakresu home&decor : artykułów, poradników oraz opisów produktowych,
  • Optymalizowanie tekstów pod kątem pozycjonowania stron,
  • Publikowanie tekstów na stronach www,
  • Wsparcie zespołu w bieżących działaniach.
  • Wymagania :

  • Kreatywność i łatwość operowania słowem,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego,
  • Skrupulatność, terminowość, samodzielność i dobre zarządzanie czasem,
  • Mile widziane zainteresowanie tematyką home&decor,
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu treści i znajomości SEO.
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Pracę zdalną w oparciu o umowę zlecenie,
  • Możliwość rozwoju i poznawania nowych narzędzi,
  • Udział w ciekawych projektach z zakresu copywritingu i SEO,
  • Pracę w młodym zespole.
  • Informujemy, że administratorem danych jest ARCYDOM S.C. z siedzibą we Wrocławiu, Pl. Strzelecki 25 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe pr...more