Key Account Manager - branża kosmetyczna/opakowaniowa
PGB Human Resources
Warszawa, Mazowieckie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, producenta w branży kosmetycznej, poszukuje kandydata na stanowisko : Key Account Manager -

branża kosmetyczna / opakowaniowa region : mazowieckie KAM 1118 WAW WAI Opis stanowiska : Rozwój rynku i pozyskiwanie nowych Klientów.

Prowadzenie negocjacji, przygotowanie ofert, finalizowanie procesu sprzedażowego. Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z kluczowymi Klientami.

Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań. Współpraca z innymi działami firmy. W razie prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami (praca głównie stacjonarna).

Reprezentowanie firmy na konferencjach, targach w kraju i za granicą. Raportowanie działań sprzedażowych, marketingowych i analiza trendów.

Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i strategii biznesowych firmy. Wymagania : 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży kosmetycznej, opakowaniowej lub farmaceutycznej.

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Mile widziana znajomość dodatkowego języka np. : niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski.

Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych oraz weryfikowania oczekiwań Klientów. Gotowość do podróży służbowych.

Zdolność analitycznego i strategicznego myślenia. Komunikatywność i umiejętności interpersonalne. Wysoko rozwinięte umiejętności prezentacji i negocjacji.

Wysoka kultura osobista. Prawo jazdy kat. B. Oferujemy : Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu.

Atrakcyjne wynagrodzenie i premie. Szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Praca w dynamicznym, pomocnym zespole.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku