Zatrudnię pracownika fizycznego Kraków
TM-VIA Sp. z o. o.
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dzień dobry, firma drogowa poszukuje pracowników / pracownic fizycznych do pracy na drodze. Zajmujemy się oznakowaniem dróg, autostrad, parkingów, skrzyżowań.

Obsługa oznakowania remontów i budowy dróg. Do Twoich obowiązków należeć będzie : - Montaż i demontaż znaków drogowych i zabezpieczeń drogowych - Nadzór i utrzymanie oznakowania - Wykonywanie oznakowania poziomego Potrzebujemy od Ciebie : -Pracowitości i zaangażowania w wykonywaniu swoich obowiązków -Umiejętności pracy zespołowej -Dyspozycyjności i gotowości do ewentualnych delegacji (wyjazdy uzgadniane indywidualnie) -Sprawności fizycznej -Mile widziane prawo jazdy kat.

B Oferujemy Ci : -Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej sytuacji na rynku (po trzech miesiącach możliwość umowy na czas nieokreślony) -Atrakcyjne wynagrodzenie z zachowaniem terminowości -Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych Nasi pracownicy są objęci dodatkowym ubezpieczeniem.

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku