Pomocnik produkcyjny (automotive) - 11,50 EUR/h
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
lubuskie, ok. Erfurt (Niemcy Wschodnie)
5 d. temu
source : Goldenline

Opis pracy :

Prace przy produkcji elementów z tworzywa sztucznego dla branży automotive Obróbka i kontrola jakości komponentów Konfekcjonowanie / pakowanie produktów Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na produkcji

Wymagania :

Min. "podstawowa+" lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. poziom A2) Doświadczenie nie jest wymagane! Możliwość podjęcia pracy w parze / grupie Tylko pracownicy mobilni (własny samochód - w celu dojazdów z miejsca zamieszkania do miejsca pracy, wystarczy 1 samochód na parę / grupę) Gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym (czyli : 6 dni pracy - 2 dni wolnego - 6 dni pracy - ...) >

3 pracujące niedzielę w miesiącu ->

za pracę w niedzielę stawka 17,25 EUR / h (!) - dodatki za pracę w niedzielę / nockę i święta są zwolnione od opodatkowania!

Naszym kandydatom oferujemy :

Umowę o pracę na pełny etat na bazie niemieckiego prawa pracy Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego) Podstawowa stawka godzinowa : 11,50 EUR / godz.

wynagrodzenie miesięczne na poziomie min 1.300 - 1.500 Euro netto (na rękę) - już z uwzględnieniem kosztów zakwaterowania) Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w pobliżu miejsca pracy - każda para mieszka niezależnie Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych (+25%) oraz nocnych (+25%), za pracę w niedzielę (+50%), za pracę w święta (+100%) Premie półroczne : wakacyjna oraz świąteczna (2 x 150 EUR) Premia frekwencyjna (100 EUR netto) Płatne dni świątecznie wolne od prac W stosunku do pracowników NIE JEST STOSOWANE TZW.

ARBEITSZEITKONTO" (konto czasu pracy) ! Wszystkie dodatki, nadgodziny i premie są zatem wypłacane na bieżąco, z comiesięcznym wynagrodzeniem za pracę (!)

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul.

Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku